Facebook Twiter
Ana Sayfa Hakkimizda Teknemiz Darboğaz Merak Ettikleriniz Rezervasyon Foto Galeri İletişim
 


KUŞADASI BALIK AVI

Vedat Kaptan olarak Kuşadası'nda düzenlediğim balık avı turları her hafta Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri yapılmaktadır.
Av Bölgemiz Kuşadası Körfezi'dir. 35 metreden başlayıp 90 metrelere kadar çıkan derinliklerde av yapmaktayız. 60 metreden daha yüksek derinliklerde yapacağımız avlarda deniz ve denizdeki akıntı durumu dikkate alınır.

Sağlıklı bir av yapmak için avlarımıza katılmadan önce malzemelerinizin doğru malzemeler olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bununla ilgili bilgileri aşağıda başlıklar halinde görebilirsiniz.

Balık avlarıma katılım yüksek olduğu için erken rezervasyon yapmanızı öneririm. Rezervasyonlarınızı 05376675267 numaralı telefonumdan arayarak, veya web sitemdeki "rezervasyon" sayfamdan katılmak istediğiniz av tarihini seçerek, adınız ve soyadınız, telefon numaranız ve kişi sayınızı belirten kısa formu doldurunuz. Kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağım.

Dilerseniz whatsupp'tan da bilgi alabilirsiniz. Mesajınız ulaşır ulaşmaz yanıtlayacağım.

KUŞADASI BALIK AVI TEKNEMİZ


Avlarımızda kullandığımız teknemiz Barbaros 09 Teknesidir. Teknemiz 18 metre ve 25 kişi kapasitelidir.

Kuşadası Balık Avı


Teknemizde balık avında kullanılan Balık Bulucu Sonar, Gps, Su Üstü Radarı gibi teknik cihazlar ile Tv ve Müzik yayınıda bulunmaktadır.

Katılımcıların hepsi için ayrı ayrı kovalar, yem tahtaları ve eldivenler mevcuttur. Ayrıca av süresi boyunca dilediğiniz zaman alabileceğiniz sıcak içecekler için aktif bir çay ocağımız bulunmaktadır.

Teknemiz Kuşadası Liman Başkanlığı'nda kayıtlı, işletmemiz Deniz Ticaret Odası Üyesi ve Balık Av Turizm Belgesi sahibidir. 3 personel ile yönetilir.


KUŞADASI BALIK AVI MALZEMELERİM NASIL OLMALI?


Tekneden av yapacağınız için mutlaka "tekne kamışı" kullanmalısınız. İdeal ölçülerdeki tekne kamışı 1.50 - 1.80 cm boyundadır. Makinalar için alış veriş yaptığınız mağazalardan bilgi alınız. Piyasada kaliteli ve iyi fiyata gayet uygun makinalar bulunmaktadır. Kesinlikle İp Misina kullanmalısınız. 150 metre İp Misina bir makinada mutlaka olmalıdır.
Takımlarınızı avınızdaki hedef balıklara uygun olan iğnelerden hazırlamalısınız. Hazır takım alacaksanız eğer kalitesine özen gösteriniz.


KUŞADASI BALIK AVI YEMLERİM NELER OLMALIDIR?

Malzemeleriniz kadar balık avında kullanacağınız yemlerde çok önemlidir. Kuşadası'nda yaptığımız avlarda kullandığımız yemleri verimliliğine göre belirtiyorum. Kullanacağınız yemleri son güne bırakmayınız, ve mutlaka taze olmasına dikkat ediniz.

Mamun, Çimçim, Sülünez, Sardalya, Boru Kurdu, 

KUŞADASI BALIK AVI AV SAATLERİ
Kuşadası Balık Avı için sabah 06:00 da hareket ediyoruz. Av bitiş saatimiz akşam 18:00 dır. Balık durumuna göre teknedeki katılanların da durumları sorularak av süresi bir müddet daha uzatılabilir..

KUŞADASI BALIK AVI REZERVASYON


 Kuşadası Balık Avı hareket yerimiz Kuşadası Setur Marinadır.
Marina, Kuşadası girişinde bulunan Hilton Otel karşısındadır. Marina içerisinde bulunan Migros Otoparkına aracınızı "ücretli" olarak bırakabilirsiniz.

 


Kuşadası Vedat Kaptan 05376675267Kuşadası balık avı vedatkaptan