Facebook Twiter
Ana Sayfa Hakkimizda Teknemiz Darboğaz Merak Ettikleriniz Rezervasyon Foto Galeri İletişim
 

kusadasibalikavi,kusadasibalikturu, kusadasindabalikavi,balikavikusadasi,vedatkaptan,darbogaz,kusadasidarbogaz,


KUŞADASI BALIK TURU


Kuşadası Balık Turu her hafta Cumartesi ve Pazar günü Kuşadası Körfezinde yapılmaktadır. Genellikle hareket saati sabah 05:30 da başlar. Kuşadası Körfezi geniş bir alana sahiptir. Av yapılacak bölge mevcut hava şartlarına göre seçilir. 25 metreden başlayan 70 hatta 88 metrelere varan derinliklerde yapılır. Yakalanması muhtemel balık çeşitleri arasında Mercan, Fangri, Çipura, Karagöz, Sargoz, Kolyoz, Kupes bulunmaktadır.

KUŞADASI BALIK TURU MALZEMELERİM NELER OLMALIDIR?

Öncelikle tekneden av yapacağınız için en önemli unsur kullanacağınız kamışlardır. Kamışlarınızın mutlaka "tekne kamışı" olması gerekmektedir. İp Misina kullanmanızı öneririz. Kurşunlarınızın 100, 150 ve 200 gram olarak yanınızda bulunmasında fayda var. Üçlü veya dörtlü, hırsızlı takımlar kullanmanız gerekmektedir. Yanınızda mutlaka yedek takımlarınızın bulunmasını da tavsiye ederiz.


TEKNE, HAREKET YERİ, NELER DAHİL, ÜCRET, OTOPARK VAR MI?

Teknemiz BARBAROS 09 Setur Marinadan hareket etmektedir. Araçlarınızı marina içerisinde bulunan ücretli otoparka bırakabilirsiniz. Teknemiz balık avı için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Su Üstü Radarı, Balık Bulucu gibi tüm cihazlar bulunmaktadır. Tüm katılanlar için avlanırken kullanabilecekleri kovalar, yem tahtaları gibi malzemeler de mevcuttur. Öğle Yemeği ve yemekte meşrubatlar ikramımızdır. Av süresi boyunca sıcak içecekler ikramımızdır. Kişi başı fiyatımız 80 liradır. Bilgi ve rezervasyon için 0 537 667 52 67 numaralı telefonumuzdan Vedat Kaptan ile görüşebilirsiniz.